Uluslararası İş Analisti ve İş Analizi Teknikleri Eğitimi

Uluslararası İş Analisti ve İş Analizi Teknikleri Eğitimi

Eğitim Detayları

Uluslararası İş Analisti ve İş Analizi Teknikleri Eğitimi

Eğitim Süresi

Uzaktan + Online + Süpervizyon:  120 Saatlik bir Eğitimdir. Alanında uzman eğitimciler tarafından hazırlanmış videolu anlatımlar, pdf kaynaklar, canlı bağlantılar ve yüz yüze eğitim olarak sunulan bir programdır.

 

Eğitimin Konusu

Uluslararası İş Analizi Enstitüsü (International Institute of Business Analysis-IIBA) tarafından belirlenen iş analizi metodolojileri, teknikleri ve otomasyon araçları.

 

Eğitimi Kimler Alabilir ?

İş analistleri, proje yöneticileri, proje yönetimi profesyonelleri, kalite güvence uzmanları, test mühendisleri, tasarım mühendisleri, yazılım mimarları, süreç mimarları, süreç danışmanları ve işletme mentorleri.

 

Eğitim Neler Kazandırıyor ?

Projelerin ve rutin faaliyetlerin etkin, etkili ve verimli bir şekilde uluslararası standartlara uygun bir şekilde tasarlanması, modellenmesi ve uygulanması sertifika sınavına hazırlık.

İş Analizi ve Süreci
Gereksinim Yönetimi
Kurumsal Analiz
Gereksinim Analizi
Alternatif Değerlendirme ve Geçerleme
İş Analiz Teknikleri
İş Analizi Planlaması
İş Analizi Yetkinlikleri

Uluslararası İş Analisti ve İş Analizi Teknikleri Eğitimi Sertifika Eğitimi  Süreci Nasıl İlerliyor?:

1. Ön bilgi başvurunuz sonrası eğitim danışmanlarımız tarafından detaylı bilgilendirme sağlanır.

2. Video ve PDF kaynaklar, canlı bağlantılar, yüz yüze eğitimler, sınav tarihleri ve şekli hakkında bilgi alırsınız.

3. Üyelik işlemleriniz tamamlanır ve Uluslararası İş Analisti ve İş Analizi Teknikleri Eğitimi Sertifika Eğitimi  panelindeki tüm dökümanlara erişiminiz gerçekleşir. Ayrıca mobil uygulamalarımız üzerinden de eğitimlerinize dilediğiniz yer ve zamanda erişebilirsiniz.

4. Eğitim kaynakları eğitimciler tarafından özenle hazırlanmış, Başkent Üniversitesi onayından geçmiş video ve pdf kaynaklardan oluşur, kaynaklardan yararlanarak bilgi seviyenizi geliştirirsiniz.

5. Edindiğiniz bilgileri canlı yayınlarda eğitimleriniz ile pekiştirir, kendilerinden destek alma fırsatına sahip olursunuz

6. Yüz yüze eğitimlerdeki uygulamalar ile edindiğiniz bilgileri eğitimcilerimizin kontrolü, yönlendirme ve önerileri ile hayata geçirmeye başlarsınız.

7. Eğitim sürecinizden sonra sınava tabi olursunuz ve başarıyla tamamladığınız eğitim sertifikasını almaya hak kazanırsınız.

Bilgi almak için bu sayfada yer alan 'Detaylı Bilgi Talep Et' ya da 'Buraya Tıklayarak' İletişim Formunu doldurabilirsiniz. Eğitim danışmanlarımız sizi arayıp, tüm merak ettiğiniz konularda yardımcı olacaklardır.

Uluslararası İş Analisti ve İş Analizi Teknikleri Eğitimi Eğitimcileri

Kursiyer Yorumları (0 Adet)