(8 Yorum)

Erken Çocukluk Döneminde Yaratıcı Drama Eğitmenliği Eğitimi

Başkent Üniversitesi Onaylı ve Sertifikalı.
Hemen Bilgi Al
60 Saat
Eğitim İçeriği

Erken Çocukluk  Döneminde Yaratıcı Drama Eğitmenliği  Eğitimi


EĞİTMEN: Serap ANTEPLİ, Gülnur KORKMAZ TOSUN

EĞİTİM SÜRESİ: 2 AY

KİMLER ALABİLİR: Lise ve üzeri herkes alabilir

 

- Yaratıcı dramada temel kavramlar 
- Yaratıcı dramada amaç ve özellikler
- Yaratıcı dramada öğrenme ve öğretme süreci
- Yaratıcı dramada program geliştirme
- Yaratıcı drama ve disiplinler arası ilişkiler
- Yaratıcı drama öncüleri ve yaklaşımları
- Eğitimde dramanın yapılandırılması
- Erken çocukluk döneminde yaratıcı dramada
- Erken çocukluk dönemi çocuklarının gelişim alanları ve özellikleri
- Erken döneminde dramanın kazanımlarına yönelik bağlantılı, uygulamalı etkinlik örnekleri
- Erken çocukluk döneminde kullanılan drama teknikleri
- Erken çocukluk dönemi tümel sanatlar ve oyunlar
- Erken çocukluk döneminde 10 farklı tema, 10 farklı nesne, 10 farklı etkinlik dizisi
- Drama oturum plan örnekleri
- Drama çalışmalarını projelendirme
- Genel değerlendirme

Erken Çocukluk Dönemi Yaratıcı Drama Eğitmenlik  Eğitimi Süreci Nasıl İlerliyor?:

1. Ön bilgi başvurunuz sonrası eğitim danışmanlarımız tarafından detaylı bilgilendirme sağlanır.

2. Video ve PDF kaynaklar, canlı bağlantılar, yüz yüze eğitimler, sınav tarihleri ve şekli hakkında bilgi alırsınız.

3. Üyelik işlemleriniz tamamlanır ve Erken Çocukluk Dönemi Yaratıcı Drama Eğitmenlik  Eğitimi panelindeki tüm dökümanlara erişiminiz gerçekleşir. Ayrıca mobil uygulamalarımız üzerinden de eğitimlerinize dilediğiniz yer ve zamanda erişebilirsiniz.

4. Eğitim kaynakları eğitimciler tarafından özenle hazırlanmış, Başkent Üniversitesi onayından geçmiş video ve pdf kaynaklardan oluşur, kaynaklardan yararlanarak bilgi seviyenizi geliştirirsiniz.

5. Edindiğiniz bilgileri canlı yayınlarda eğitimleriniz ile pekiştirir, kendilerinden destek alma fırsatına sahip olursunuz

6. Yüz yüze eğitimlerdeki uygulamalar ile edindiğiniz bilgileri eğitimcilerimizin kontrolü, yönlendirme ve önerileri ile hayata geçirmeye başlarsınız.

7. Eğitim sürecinizden sonra sınava tabi olursunuz ve başarıyla tamamladığınız eğitim sertifikasını almaya hak kazanırsınız.

Bilgi almak için bu sayfada yer alan 'Detaylı Bilgi Talep Et' ya da 'Buraya Tıklayarak' İletişim Formunu doldurabilirsiniz. Eğitim danışmanlarımız sizi arayıp, tüm merak ettiğiniz konularda yardımcı olacaklardır.

Yorumlar
AHMET DOK
Zorlu geçen bur sürecin ardından yaşam koçluğu belgesini almaya hak.kazandik çok şükürler olsun. O kadar sonsuz övgüyü hak ediyorsunuz ki, ne yazsam yeterli olmaz. Sonzuz şükranlarımı sunuyor var olunuz. Birlikte daha niceleri ne inşallah. Şimdi ilişki ve evlilik danışmanı olarak.ogrenciniz olmanın haklı gururunu yaşıyorum teşekkürler . İnşallah bu bölümünde alnınızın hakkı ile geçeceğiz inşallah. Kalbi sevgiler sunuyorum. Kabulünü istirham ediyorum .
ABDÜLSAMET DEMİR
Çok ilgili bilgili neşeli pozitif enerjisini hissettiğim güzel yüzlü bir naif zaif bir hanım efendi benim ile ilgilendi eğitimler hakkında bilgi verdi çok memnun oldum ve birçok kişiye tavsiye edicem başarıların devamını diliyorum daha üst görev ve mevkilerde görmek istediğim enerjisi yüksek bir Gamze Üstündaş hanım efendi
NURGÜL BEKTAŞ
Süper Bi egitim
AHMET DOK
Memnuniyet ve onur duydum,KIYMETLİ HOCALARIM. Yasam koçluğu derslerine de kayıt oldum sanırım ömür boyu sizlerin öğrencisi olacağım 😊
AHMET DOK
KIYMETLİ HOCAM... Yaratıcı drama ve çocuk etkinlikleri eğitimi zaman sürecin de,naçizane şahsıma Bir Net Akedemi ailesi ve çalışanları olarak göstermiş olduğunuz,yakın ilgi ve alaka için sonsuz minnet duygularımı ve tesekkurlerimi sunuyorum efendim. Sayeniz de bu kursu çalışan bir fert olarak başarı ile bitirmenin haklı gururunu ve mutluluğunu yaşıyorum. Eğitimlerim esnasında emek veren tüm hocalarıma çaycınızdan en alt düzeyde çalışan emekçinize kadar sonsuz şükranlarımı ve tesekkurlerimi sunuyor kabulünü istirham ediyorum efendim. İyi ki varsınız. Keşke sizleri değerlendirebilmek, verdiğiniz hizmetin karşılığı olark bir anket ne bileyim bir puanlama cetveli ile naçizane bizlerde çorbaya tuz katabilsek. Çalışmalarınız da Sonsuz başarılar diliyor kalbi sevgi ve saygilarimi sunuyorum. Ahmet Dok . Uygulamalı tiyatro ve çocuk etkinlikleri öğrenciniz 😊 Bu süreçte bir terapi uzmanı gibi sürekli beni motive eden eğitim danışmanım sayın Ece Hocam a sonsuz tesekkurlerimi sunuyorum.
DEMET ÖZER
tanışdığımda söyleyecektim ama şimdi söylemek istiyorum.6 yaşında oğlum var ve hocamızı görür görer dediği ilk şey 'ben Onu çok sevdim oldu 'hocamızı sevgi ile selamlıyorum.
Formu doldurun, sizi arayalım!