(5 Yorum)

İnsan Kaynakları Eğitimi

Başkent Üniversitesi Onaylı ve Sertifikalı.
Hemen Bilgi Al
96 Saat
Eğitim İçeriği

İnsan Kaynakları Eğitimi Nedir ?

 

 Kariyerini Planla .. 

Geleceğin Dahada  zorlaşan İş Hayatı İçinde YERİNİ AL..

İnsan kaynakları yönetimi nedir? sorusunun cevabının verilebilmesi için ürün ve hizmet üreten firma ya da daha genel bir ifadeyle işletmelerin organizasyon yapısının bilinmesi gereklidir. Bilindiği gibi isletmeler bir mal ve hizmeti üretebilmek, pazarlayabilmek ve de o yapının organizasyonu için çeşitli birimlerden oluşmaktadır. İşte bu birimlerden bir tanesi de insan kaynakları departmanı olup aslında tüm bölümleri ilgilendiren ve bu bölümlerde yer alan personelin organizasyonunu sağlayan bir birimdir. 

Bu bağlamda insan kaynakları nediri tanımlarsak, kısaca bir örgütte yani işletmede gereken insan kaynağının sağlanması ki buna işe alım süreçleri de dahildir, bu kaynağın eksikliklerinin giderilmesi için yeri geldiğinde eğitimi, organizasyondaki yerinin ve görevlerinin planlanması, örgütlenmesi ve yönetilmesi için politikaların belirlenmesi görevini üstlenen çok yönlü bir disiplindir.

 

İnsan Kaynakları Eğitimi'ne Kimler Katılmalıdır ?

 

Personel ve şirket yönetimi yapan orta ve üst düzey yöneticiler,liderler

İnsan kaynakları alanında kendini geliştirmek ve yetiştirmek isteyen öğrenciler, işe alımlarda fark yaratmak isteyen yeni mezunlar

Profesyonel çalışma hayatında olan ve olmak isteyen herkes katılabilir.

 

Eğitim Programını başarıyla tamamlayan öğrenciler aşağıdaki İK alanlarında iş bulabilirler 

 

İnsan Kaynakları Departmanları
Bordrolama, özlük işleri
İşe Alım ve işten çıkarma
İK Danışmanlık şirketleri
Özel istihdam büroları
İlgili kamu kuruluşları

 

 

İnsan Kaynakları Eğitimi Konu İçeriği ?

 

Ödüllendirme sistemi,
Performans yönetimi,
Yüksek performanslı insan kaynakları sistemleri,
Eğitim ve geliştirme,
İşe alma,
İşe devam,
Eşit çalışan haklarına ilişkin kanunlar,
İş gücü farklılıkları ve sendika-yönetim ilişkileri de
stratejik açıdan ele alınacaktır.

 

İnsan Kaynakları Eğitimi Süresi: 96 Saat

 

68 Saat Uzaktan + 16 Saat Yüz yüze Süpervizyon Eğitim + 12 Saat Online Eğitim. Toplam 96 Saatlik eğitimi başarıyla tamamlayarak sertifika almaya hak kazanın.

Başkent Üniversitesi Onaylı Kurs Bitirme Belgesi sahibi olun.


Yorumlar
HEDİYE NUR ARICAN
gayet başarılı bir sertifika programı
ÖZGÜR KAYA
oncelikle kurs programinizin genel isleyisi,takip acisindan gayet basarili oldugunu soylemeliyim..ders anlatim videolarinda hocalarimizin sade ve herkese hitap eder tarzda anlatisi baska bir guzellik..ders videolarinda vucut dili-goz temasi adina biraz daha yakin cekim olmasinin daha verimli olacagini dusunuyorum..tesekkurler..
ÇETİN AKTAŞ
Aknet Asya ile birlikte çalışmamızda anahtar kişi Nihal Hanım olmuştu. Süreç boyunca emeği geçen herkesten ilgi, alaka ve yardım gördüm. Hocalarımız, Eğitim programlarımız profesyonelce birinci kalite de çalışıldı. Bu sertifikaların, hayatımıza, işimize, sosyal hayatımıza verim ve kalite katacağına inanıyorum. İlk günden son güne kadar bizler için çalışıp, emek sarf eden herkese teşekkür ederim. İyi varsınız, Sağlık ve başarı dolu çalışmalar dilerim. Çetin AKTAŞ Trafik, Sürüş ve Yol Güvenliği Uzmanı Karayolu Trafik ve Yol Güvenliği Derneği Yönetim Kurulu Üyesi - ANKARA
ÇETİN AKTAŞ
İnsan Kaynakları Eğitim Programının, Canlı yayın modülünde, en az 2 bordrolama pratik eğitim egzersiz dersi ilave edilmiş olsa daha verimli olacaktı.... Ayrıca canlı yayınlarda, öğrencilerin yazması yerine, ''sesli iletişim'' haliyle derslerin daha hızlı ve verimli olması sağlanabilir. Öğrenci tarafı da, Yazılı ve sesli olmalıdır. Her iki programın hocaları çok başarılı, Aknet Asya zaten süper, İyi ki varsınız. Teşekkür ederiz. Çetin AKTAŞ
GAYE ÇEŞMECİOĞLU
Seda Hanım dersi öyle akıcı ve öyle verimli anlattı ki, bildiğim şeyleri tekrardan dinlemek benim için büyük bir zevkti, teşekkürler :)
Formu doldurun, sizi arayalım!