ZAFER OKUR
aldığımız eğitimden ufkumuz açılıp daha fazla insanlarla ilgilenerek onların karşısında bilgili olup bilgimizi onlarla paylaşarak daha gğzel yaşamak
17/10/2020
ALLA ARSLAN
Eğitim programı için ve emeğinize teşekkür ederim 🙏🏽 Güzel bir süreç idi da daha fazla bilgi edinmek istiyorum koçluk konusunda :)
24/08/2021
SEMRA AVDICI
Kişisel gelişimine ve farkındalığa katkılarınızdan; ayrıca sık sık arayarak iletişim kurararak geri bildirim alarak bizleri daha iyi olumlamaya yönlendirdiğiniz için teşekkürler.
13/01/2021
NURGİN ÖZTÜRK SEN
MİNDFULNESS EĞİTİMİNİN BU KADAR ETKİSİNDE KALACAĞIMI BİLMİYORDUM AÇIKÇASI.İLKER HOCANIN ANLATIMLARI MUAZZAM.EN SEVİNDİĞİM ŞEY DE VİDEOLARI SONRASINDA DA İZLEYEBİLECEĞİMİ BİLMEK. ÖZELLİKLE BİLİNÇLİ FARKINDALIK EĞİTİMİNİ ALMAK HAYATIMDA YAPTIĞIM EN DOĞRU KARARDI. ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.
04/02/2021
ALLA ARSLAN
Verdiğiniz eğitim için ve bilgi için teşekkür ediyorum
24/08/2021
ȘULE KUŞAR HAN
Hocalarım.. dilek hocama sefer hocama.. Cansınız.. İyiki tanıdık sizi..
23/12/2020
ȘULE KUŞAR HAN
Sevgili Yonca hanım.. İnsan sesini duyunca tüm kursları alası geliyor.. Her şey için sonsuz teşekkürler..
23/12/2020
NURGİN ÖZTÜRK SEN
Çok keyifli ve bilgili bir eğitimdi. Herşey için çok teşekkür ederim.
04/02/2021
AHMET KÖÇER
eğitimler viedolar verilen bilgiler eğitimin işleyiş süreci herşey çok güzel sizlerle tanışmak çalışmak çok çok keyifli ve verimli idi teşekkür ederim..bir dahaki eğitimlerde birlikte olmak dileği ile dliek hocam sefer hocam eğitim danışmaları tüm görevli arkadaşları ilgi ve alakları çok güzel muhteşemsiniz
22/12/2020
CEM SERKAN TANYERİ
faydalı bir eğitim oldu.. özel ve iş hayatında önemli kararlar alma aşamasında kullanılabilecek yöntemler sunmaktadır.
17/11/2020
ȘULE KUŞAR HAN
Dilek hocam sefer hocam.. Bakış açımızı yön veren güzel insanlar.. Sizi tanımak çok güzeldi.. Sevgiler..
23/12/2020
ȘULE KUŞAR HAN
Yonca Hanım.. Bu kadar işini iyi yapan konuşurken dahi güler yüzlü olduğunu fark edebileceğiniz zatı muhterem güzel insan.. Her şey için sonsuz teşekkürler.. Sevgiler..
23/12/2020
MEHMET DENİZ KARAKÖY
Merhaba ben Deniz KARAKÖY .... Yaşam Koçluğu ve NLP eğitimleri almak isteyen fakat kafasında soru işaretleri olan , birçok kurum ve kuruluş varken içlerinde seçim yaparken tereddütleri olan ,ve alacakları eğitimler ile beklentilerinin ne denli karşılanacağı hakkında eğitim almaları ve harekete geçmekte tereddüt eden arkadaşlarım için öncelikle bu yorumu yazıyorum. İnanın benimde kafamda sizin ki gibi birçok soru ve alacağım endişenin kapsamı ile alakalı bir çok kaygım vardı. Fakat Aknet Asya Akademi 'den eğitim danışmanım olacak Nihan hanım ile bir telefon görüşmesi yaptım. Görüşme sürecinde bana potansiyel bir müşteriden ziyade; almış olduğum eğitimden, gelecekle alakalı kariyer programımı ve almayı düşündüğüm eğitimlerden beklentilerimi, hangi eğitimi alırsam ; o eğitim programını iş ve sosyal yaşamıma nasıl adapte edip , ne gibi kazanımlarım olacağını çok samimi ve sahici bir sohbet eşliğinde ; doğru bildiğim yanlışları da düzeltip, kafamda ki tüm soru işaretlerini yanıtlayarak bir görüşme sağladık ve hiçbir program satışı yapmadan benim konuştuğumuz konular ve aldığım bilgileri değerlendirmem için düşünerek karar vermem üzerine telefon görüşmesini sonlandırdık. Sonrasında ben Yaşam Koçluğu eğitimi alma kararı verip çok kıymetli ve saygı değer eğitim danışmanım Nihan Hanım ile iletişime geçtim ve geldiğimiz noktada ; ben Dr. Dilek hocam ve Üstat Sefer Kaya'nın muazzam ders içeriği ve her sosyo-kültürel alt yapıdan gelen , akademik birikimi hangi seviye de olurda olsun a 'dan z' ye tüm kursiyerlerin anlayabilecekleri bir anlatım tarzı ve konulara yaklaşımlarıyla Üst Seviye Yaşam Koçluğu ve NLP eğitimlerini de alarak başarıyla tamamladım. Demem o ki kafanızda soru işaretleri varsa lütfen eğitim danışmanlarıyla irtibat kurmaktan çekinmeyin ve usta eğitici kadrosunun donanımını araştırın. Dr . Dilek hanımın yayınlanmış okumaktan çok keyif alacağınız iki tane kitabı Sefer hocamızında alanında marka değeri olmuş ismi ile alacağınız eğitimlerin içerikleriyle ilgili ve uzaktan eğitim acaba ne denli verimli olur gibi kaygılara sakın kapılmayın. Ben başta Eğitim Danışmanım Nihan hanıma sonra tüm usta eğitimcilerimize bu form aracılığıyla şükran ve takdirlerimi sunmayı bir borç bilirim .... Aknet Asya Öğrenci Platformunun sorunsuz her mobil cihaz ve tüm bilgisayar türlerinde çalışan alt yapısı ile de her an her yerde eğitimlere ulaşım sağlama imkanı tanımasından ötürü ; emeği geçen her departman çalışanlarını teşbihte hata olmaz ayakta alkışlıyorum.... Bu arada hala İlişki ve Aile Danışmanlığı ile Eğitim Koçluğu Eğitimlerim hali hazırda devam etmekte.... Süpervizyon Eğitimlerinde tanışmak dileğiyle....
16/06/2020
SUKRAN AKKAYA MELEK
aknetasya akademinin kadrosuyla verdıği emek ve hizmetlerıi cumlelerle anlatamıyorum kelimelere sığmaz puanlamayla anlatabilirim %100 mükemmel emek verdiğiniz her aşamanız için bu geçerli çok teşekkürr ederim gönlünüze sağlık..
12/05/2020
RÜVEYDA AYSUN ÖNCÜL
Emeklerinize sağlık. Canlı yayınların çok verimli olduğunu düşünüyorum. Belki sonra daha uzun süreli son bir yayın yapılabilir.
31/08/2021
SEVİM ÜSTÜNEL
Henüz başlamadığım için dersler konusunda yorum yapamıyorum ama Sibel hanım çok kısa sürede tüm cevapları verdi👍
19/10/2020
NURGUL SUCU
Iyi
26/08/2020
GALİP ÇAKIR
2 farklı alanda sertifika programına katıldım . tüm eğitim danışmanları öncelikle çok kibar nazik eğitimli ve güzel insan . bundan daha iyisi nasıl olur.
24/04/2020
GİZEM NUR UYSAL
İlgi, alaka ve desteğiniz için çok teşekkürler. İyi ki aranızdayım 🙏
10/07/2020
ŞULE TAHMAZ
Verdiğiniz özveri hizmetden dolayı çok teşekkür ederiz.Selam ve Hürmetlerimle.Güllbahar Sultan...😊
02/07/2020
TUĞBA TÜFEKÇİ
Başlangıç olarak güzel gidiyor
09/05/2020
OĞUZHAN ASLANKURT
Tamamen tesadüf eseri hiç yüzyüze gelmeden tanıştığım hocalarım ve rehberlime yolumu aydınlattıkları için sonsuz teşekkürlerimi sunarım..
04/04/2020
MUHAMMET ABDÜLMECİT KARAASLAN
Başlangıç itibariyle güzel görünüyor sonucu görcez inşallah
20/03/2020
GÖNÜL ÇAKAR
Güzel bir program gibi gözüküyor yeniyim henüz bir fikrim yok
18/03/2020
NEBAHAT GÜVEN
Yeni başlıyorum sizi seçtim..
02/05/2020
ÖZLEM SÖĞÜTLÜ
sizden aldigim 3.egitim. herkese rahatlikla tavsiye edebilirim. guven veren bir kurum. Herkes isini ozenle yapiyor.
16/03/2020
Formu doldurun, sizi arayalım!